Par mums

Par mums

SIA Speciāls elektrods ir dibināts 1998.gadā un tā pamatdarbība ir metināšanas materiālu, metināšanas iekārtu un citu metināšanas procesā nepieciešamo iekārtu un palīglīdzekļu piegāde.

 

Uzkrāta pieredzes un zināšanas ir veicinājušas uzņēmuma pastāvēšanu un attīstīšanos no uz gada uz gadu. To ir novērtējuši gan mūsu klienti, gan piegādātāji.


Jau vairāk kā 10 gadus mēs piedāvājam Latvijas tirgū metināšanas iekārtu ražotāju Fronius International, kuru metināšanas pasaulē atpazīst kā inovāciju radītāju, Fronius pirmais sāka sērijveidā ražot digitālo MIG/MAG iekārtu, mazāko MMA iekārtu, radījis jaunu MIG procesu CMT (cold metal transfer), rapid TIME process uc.

 

2010.gadā mūs kā partnerus Latvijas tirgū izvēlējās vadošais plazmas griešanas ražotājs Hypertherm.

 

Tāpat ir veiksmīgi realizēti projekti ar mehanizācijas iekārtu ražotāju Gullco International, metināšanas traktoru pielietošanā, fāzīšu sagataves iekārtas, keramiskie paliktņi uc.

 

Piedāvājam arī metināšanas materiālus neleģētiem un augstleģētiem tēraudiem, alumīnijam uc. no Vācijas metināšanas materiālu ražotājiem.

 

Šī gada martā aizsākām projektu - metināšanas robotizāciju ar FANUC robotiem un Fronius strāvas avotiem.

 

Slīpēšanas, griešanas un pulēšanas diski un slīpmašīnas no inovatīva vācu ražotāja Eisenblatter.

 

Darba drošības apģērbs metinātājiem no Weldas.

 

TEKA Filtrēšanas un atsūkšanas iekārtas metināšanas un lodēšanas darbiem, projektu izstrādes un montāžas ražotnēm un darbnīcām.Aicinām mūsu esošos un jaunos sadarbības partnerus uz iekārtu un materiālu demonstrāciju gan mūsu birojā, vai piedāvājam izmēģināt iekārtas Jūsu ražotnēs darba apstākļos.
Visām iekārtam garantijas laikā un pēc tā tiek nodrošināts kvalificēts servisa speciālisti un oriģinālās rezerves daļas no noliktavas Rīgā, kā arī iekārtu ražotāju konsultācijas procesu piemērošanā.

Mūsu uzņēmuma moto: Jums vajag droši un kvalitatīvi sametināt – mēs zinām kā un ar ko!

Vairāk informāciju Jums sniegs mūsu tehniskie pārstāvji.